banner

Usługi remontowe i budowlane

O nas

Profesjonalna firma budowlana z Kiełpina

Jako firma budowlana z Kiełpina na rynku działamy od 1997 roku.  W ciągu tych wszystkich lat wyspecjalizowaliśmy się w przeprowadzaniu kompleksowych remontów budowlanych i budowie domów jednorodzinnych i wielorodzinnych oraz budynków użyteczności publicznej. Nasze usługi świadczymy na terenie Kartuz oraz całego Trójmiasta. Na życzenie Klienta możemy dojechać w każde miejsce w Polsce.

Zatrudniamy samych specjalistów

Wiemy, jak wielkie koszty może generować zatrudnianie różnych fachowców do każdej z prac, dlatego zatrudniamy specjalistów z wielu dziedzin budownictwa. Gwarantujemy do tego rzetelne wykonanie prac oraz fachowe doradztwo naszych pracowników. Dzięki temu możemy świadczyć usługi kompleksowo z zachowaniem najwyższej jakości wykonania.

Wszelkie prace realizujemy zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. Oferujemy m.in. malowanie ścian, tapetowanie mieszkań, układanie glazury oraz inne usługi związane z wykończeniem wnętrz. Z powodzeniem realizujemy także prace ziemne oraz zakładamy instalacje wodno-kanalizacyjne i instalacje centralnego ogrzewania. Do naszej oferty możemy również zaliczyć budowę placów zabaw.

Wszystkie zlecenia traktowane są przez nas indywidualnie, dostosowujemy ofertę cenową do charakterystyki zlecenia. Dbamy o terminową realizację zleconych prac, nie dopuszczamy możliwości przekroczenia ustalonego wcześniej terminu finalizacji.

22 lata doświadczenia w usługach budowlanych!

Do tej pory zrealizowaliśmy kilkadziesiąt zleceń budowy nowych obiektów i remontów starych. Nasze prace cechuje wysoka jakość i terminowość. Chętnie doradzamy Klientom dobór najlepszych materiałów oraz rozwiązań, wykorzystując wiedzę i doświadczenie zdobyte przez lata.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty!

img_18

Jesteśmy na Google+
Google+